معرفی بهترین نرم افزارهای حسابداری

0 91

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای حسابدارن پیش می آید این است که ، در بین این همه نرم افزار حسابداری ، بهترین آن ها کدام است و نقاط قوت و ضعف هر کدام از این نرم افزار ها چیست ؟ در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با تعدادی از بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران آشنا شوید .

1-نرم افزار حسابداری کیان پرداز

نرم افزار حسابداری کیان پرداز نسخه تولیدی و صنعتی آن ، برای تولید ها ، مونتاژ ، واحد های صنعتی و… مناسب است . یک نرم افزار ساده با کاربردی راحت و با سرعت بالا برای واحد های تولیدی ، کارگاهی و مونتاژی با امکانات جامع و پرکاربرد می باشد . نرم افزار حسابداری صنعتی کیان پرداز این امکان را به کاربران می دهند که بتوانند هر آنچه باعث هزینه در ساخت محصول می شود را شناسایی نماید . همچنین گزارشات تحلیلی تولید و فروش عامل مهمی در تعیین سیاست های تولید و فروش محصول می باشد . این نرم افزار تمامی امکانات نرم افزارهای فروشگاهی را دارد زیرا ، پس از طی مراحل تولید عملکرد واحدهای صنعتی مشابه واحد های فروشگاهی می گردد .

2- نرم افزار حسابداری درآمد

نرم افزار حسابداری درآمد یکی از بی نقص ترین وبهترین  برنامه های حسابداری در ایران است . این موضوع را هم کاربران هم کارشناسانی که از این نرم افزار استفاده کرده اند می دانند . پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را اولویت اول و دوم خود قرار دهید زیرا ، با کاربردی آسان و امکانات فراوان و مدیریت بهتر یک فروشگاه را با خود به همراه دارد . شما حتی می توانید فروشگاه خود را از راه دور و تنها از طریق گوشی مدیریت کنید و مراقب آن باشد . از کاربر های دیگر این نرم افزار ، اتصال به نرم افزارهای مهم فروشگاهی مثل باشگاه مشتریان ، تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز فروشگاه مثل بازکد خوان ، کارت خوان  ، فیش پرینتر و… می باشد . از دیگر قابلیت های درآمد هم می توان به امکان کار به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت ، انبار داری و کنترل موجودی محصولات و دریافت گزارشات سود و زیان فروش ، در بازه های زمانی مختلف اشاره کرد . در نهایت پیشنهاد می کنیم اگر فروشگاهی دارید ، برای مدیریت حساب و کتاب آن ، حتما از نرم افزار حسابداری و صندوق فروشگاهی درآمد کمک بگیرید .

3- نرم افزار حسابداری پندار سیستم

نرم افزار حسابداری پندار سیستم با شعار سادگی در کنار کارایی ، توانسته عمده نیازهای مجموعه های مختلف را پوشش دهد . یکی از نقاط قوت پندار سیستم ، انعطاف پذیری بالا در پیاده سازی رویه های سازمان شماست . کارشناسان این شرکت هنگام فروش نرم افزار می توانند در رابطه با پیاده سازی رویه های سازمان شما ، راهکارهای مناسبی در اختیار شما قرار دهند . این نرم افزار برای انوع شرکت های تولیدی  ، بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی ، هلدینگ ها و تعاونی ها می باشد . همچنین استفاده از نرم افزار حسابداری پندار سیستم ، جهت استفاده در فروشگاه های بزرگ نیز پیشنهاد می گردد .

4- نرم افزار حسابداری کاوش

نرم افزار حسابداری کاوش یک پلتفرم قدرتمند در زمینه حسابداری و مدیریت مالی است که به کاربران امکانات بسیاری را ارائه می دهد . این نرم افزار با رعایت اصول استانداردهای حسابداری جهت مدیریت امور مالی و بازرگانی تمامی صنوف طراحی شده و دارای سه بخش اصلی حسابداری مالی ، انبارداری و خزانه داری بوده که نه تنها نیازهای مالی کاربران را مرتفع می کند ، بلکه موجب رضایتمندی آن ها را نیز فراهم می نماید . یکی از ویژگی های بارز این نرم افزار بروز رسانی مستمر و پشتیبانی با کیفیت بوده  است که کاربران می توانند به مدت یکسال از تاریخ خود ، این خدمات را به صورت رایگاه دریافت کنند . همچنین یکی دیگر از مزیت های این نرم افزار ، داشتن دموی رایگان است که به کاربران امکان آشنایی با محیط نرم افزار و ویزگی های آن را پیش از خرید می دهد .

5- نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس هزینه آنچنانی از شما اخذ نمی کند و نه دردسر و یا باگ موقع کار کردن مشاهده می کنید  که در حال حاضر در ایران برای کسب و کار های کوچک بسیار کاربردی است .

این نرم افزار برای فروشگاه ها و شرکت های کوچک و متوسط طراحی شده و به گونه ای است که کاربران بتوانند با داشتن حداقل دانش حسابداری امور مربوطه را انجام دهند . نرم افزار حسابداری پارمیس ، مطابق با قوانین مالیاتی کاربردی ترین نرم افزار حسابداری ویزه اصناف و فروشگاه ها و شرکت های تولیدی و بازرگانی در ابعاد کوچک و متوسط است . هزینه اولیه آن شاید کمی بیشتر از بقیه نرم افزارهای این لیست باشد اما ، مطمئن باشید هزینه نهایی آن بیشتر نخواهد بود . ضمن اینکه شامل انواع نسخه های فروشگاهی ، شرکتی ، انبار و… می باشد تا متناسب با نیاز خود یکی را انتخاب کنید

جمع بندی نهایی

در نهایت می توان گفت، نرم‌ افزارهای حسابداری نه تنها به عنوان یک ابزار کارآمد برای مدیریت مالی شناخته می‌شوند، بلکه به عنوان یک شریک استراتژیک در رشد و پیشرفت کسب‌وکارها عمل می‌کنند. با ادغام تکنولوژی پیشرفته، این نرم‌افزارها امکان دسترسی به تحلیل‌های دقیق و به‌روز را فراهم می‌کنند ، که میتوانند در تصمیم‌گیری‌ های مهم کسب‌وکارها نقش محوری ایفا نماید. پیاده‌سازی نرم‌افزار حسابداری، گامی حیاتی در مسیر دیجیتالی شدن کسب‌وکارها است که به بهبود عملکرد کلی و دستیابی به موفقیت‌های بلند مدت کمک شایانی عرضه میدارد. برای خرید نرم افزارهای حسابداری کسب و کار خود می توانید برای صرفه جویی در زمان خود و خرید با بهترین قیمت ها از فروشگاه اینترنتی دیجی پارس نرم افزار حسابداری مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنید .

Leave A Reply

Your email address will not be published.